Başkalarının yaptıklarına, söylediklerine ve düşündüklerine aldırış etmeyen, sadece iyi bir insan olmak için kendi yaptıklarıyla ilgilenen bir insan, ne çok zaman kazanır.”
“Birisine bir iyilik yaptığın zaman ne bekliyorsun? Doğru bir şeyi yaptığından ötürü hoşnut olman ve bu iyiliğin karşılığını beklememen gerekmez mi?

"İnsanlar birbirleri için yaratılmıştır. Ya onlara doğru yolu göster ya da onlara karşı anlayışlı ol.”

“Dünyada hiçbir çıkar, verdiğiniz sözü tutmamaya veya kendinize olan saygınızı kaybetmeye değmez.”

Marcus Aurelius, 161- 180 yılları arası Roma İmparatorudur. Beş iyi imparatordan sonuncusudur. Ve aynı zamanda en önemli Stoacı filozoflardan biri olarak kabul edilir.

 

Şirketlerin de hep kurucusunun kişiliğini taşıdığına inandım. Marcus Aurelius’ un kitaplarını okudum, fikirlerini inceledim, tartıştım ve Roma Dönemi’ nin en iyi beş imparatoru olacak kadar farklı yönetim stratejisinden ve yol gösteren düşüncelerinden etkilendim.

O’ nun bu şirkete ilham ve isim vermesini istedim.

Marcus Makine Uzmanı, 10 yıldan fazla Bsh Ev Aletleri Aş ve Koç Holding Aş. kurumsal satış ve pazarlama deneyimi, ikinci el ithal mobilya makine sektöründe 12 yıllık tecrübemle, ülkemizin, ikinci el mobilya makineleri ticareti yapan en saygın şirketlerinden biri olmak için 2024 yılında yola çıktı.


Yolumuz ve bahtımız açık olsun.
Allah utandırmasın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR